نهال انار واندرفول

نهال انار واندرفول

نهال انار واندرفول 

نهال انار واندرفول با استفاده از مقاوم ترین پایه و دیرگل ترین قلمه در شبکه سراسری تولید و عرضه ی رویال نهال رونق تولید و بصورت عمده و جزئی در سراسر کشور بصورت مستقیم و بدون دخالت واسطه های اینترنتی با بکارگیری از دانش عرضه و تقاضای مستقیم بدست باغداران قرار گرفته است.

نهال انار واندرفول زودبازده 

نهال انار واندرفول زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد،شایان ذکر است باغداران انار میبایست کلیه محصولات را در سال اول کاشت نهال از درخت انار جدا نمایند زیرا عدم توجه به این مهم باعث عدم رشد نهال انار پیوندی در سال اول خواهد بود.

نهال انار واندرفول اصلاح شده

نهال انار واندرفول اصلاح شده مناسب کاشت برای احداث باغات انار میباشد،انار اصلاح شده ی واندرفول مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای انار دارد و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت انار تجاری و بازار پسند می باشد.

نهال انار واندرفول مقاوم به سرما 

نهال انار واندرفول مقاوم به سرما نسبت به ارقام انار سنتی و ایرانی از ارتفاع خیلی کمتری بوده و این محصول بدلیل واندرفول بودن انار مورد توجه کلیه باغداران انار میباشد از طرفی این مزیت باعث گردیده که هزینه های برداشت محصول انار بصورت چشمگیری تقلیل یابد.

درخت انار واندرفول شناسنامه دار

درخت انار واندرفول شناسنامه دار بصورت تضمینی در سراسر ایران عرضه می گردد از طرفی این محصول دارای گواهی بهداشت و سلامت و قرنطینه ی استانی بجهت صادرات را داراست.

ارقام نهال انار

 

درخت انار واندرفول زود بازده 

درخت انار واندرفول زودبازده از سال اول کاشت به بار مینشیند و انار زودبازده در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی رسیده و عملکرد انار واندرفول اصلاح شده در هر هکتار در حدود ۷ تن گزارش گردیده است.

106546054065

فاصله ی کاشت درخت انار واندرفول

فاصله ی کاشت درخت انار واندرفول در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۳*۳ و ۳*۲٫۵ متر کاشت می گردد شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر کاشت می گردد.

گرده افشان مناسب انار واندرفول

گرده افشان مناسب انار واندرفول در باغات انار بصورت کاشت هر ۱۰ اصله نهال انار واندرفول یک اصله گرده افشان مناسب از ارقام نهال انار کاشت می گردد.

زمان کوددهی درخت انار واندرفول پیوندی

زمان کوددهی درخت انار واندرفول پیوندی از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست و میزان کوددهی انار واندرفول در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی تعیین می گردد.

میزان ابیاری درخت انار واندرفول

میزان آبیاری درخت انار واندرفول در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است،بهینه آنست که به ازای هر روز از فصول بهار دو لیتر و برای فصل های تابستان در ازای هر روز ۳ لیتر آب در نظر گرفته شود.

میزان باردهی درخت انار واندرفول

میزان باردهی درخت انار واندرفول در هر هکتار و با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است،ولیکن در ازای حدود ۷۰۰ اصله درخت انار در هکتار عملکردی بیش از ۵۰ تن را داراست.

 

خرید نهال انار واندرفول از رویال نهال رونق

خرید نهال انار واندرفول در رویال نهال موجود بوده و این نهال بصورت ضمانتی با ضمانت سلامت و کیفیت به همه نقاط کشور ارسال می شود رویال نهال رونق با ضمانت کتبی این نهال را به مشتریان عزیز عرضه می کند در صورت هرگونه خرابی یا خشک شدن رویال نهال خسارت های وارده را برعهده گرفته و بصورت کامل مشتریان عزیز را پشتیبانی می کند کارشناسان رویال نهال بصورت ۲۴ ساعته آماده پشتیبانی و ارائه مشاوره های لازم به مشتریان عزیز در سراسر کشور می باشند هرگونه سوال و مشاوره ای برای شما عزیزان پیش بیاید چه هنگام کاشت چه هنگام آبیاری یا قبل از خرید مشاوران ما آماده راهنمایی شما هستند حتی اگر این نهال را از رویال نهال رونق نخریده باشید باز نگران نباشید رویال نهال رونق پشتیبان بی ادعای مشتریان عزیز در سراسر کشور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

تماس تلفنی

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها