نهال سیب گلاب کهنز

نهال سیب گلاب کهنز

نهال سیب گلاب کهنز

نهال سیب گلاب کهنز
نهال سیب گلاب کهنز

سیب های این نهال بسیار شیرین و آبدار هستند و به دلیل عطر و بوی خاصشان محبوبیت بالایی دارند و بازار اقتصادی این نوع سیب در ایران خوب است .

از نظر رسیدن میوه جز نهال های زودرس است که زمان برداشت محصول آن در اوایل تابستان است .

زمان گلدهی سیب گلاب کهنز نیز از 7 اردیبهشت ماه شروع و تا 25 اردیبهشت ماه ادامه دارد .بعد از کاشت این نهال بعد از 3 یا 4 سال میتوانید بار خود را بردارید یعنی بعد از 3 الی 4 سال باردهی آن شروع میشود .

عمر اقتصادی این نهال از ارقام نهال سیب بالای 40 تا 50 سال میباشد و توانایی تحمل سرما در دمای منفی 30 درجه سانتیگراد تا منفی 40 درجه سانتیگراد را دارد .

بعضی از ارقام نهال سیب زودرس و برخی دیررس میباشند و برای رشد این نهال حدود 600 تا 1000 میلی لیتر بارندگی برای رشد آن کافی است .

چون رشد این نهال زیاد است در هنگام رشد رویشی نباید بیش از حد آبیاری کنید که در این صورت با کاهش آبیاری میتوانید جوانه های بهتری را تولید کنید .

به صورت معمول در اکثر خاک ها رشد میکند ولی بهترین خاک برای رشد این نهال خاکهایی با بافت سبک و متوسط است . بهترین خاک برای رشد سیب خاک لومی شنی با زهکشی مناسب است .

از آفت هایی که سیب را مورد حمله قرار میدهند مهمترین آفت ” کرم سیب ” میباشد که از دانه سیب تغذیه میکند و به همین دلیل برای تغذیه باید سیب را سوراخ کند تا به دانه سیب برسد . ازدیگر آفات سیب میتوان به کنه تار عنکبوتی ، شته لیسه و شپشک واوی اشاره کرد .

نهال سیب گلاب کهنز با بهترین کیفیت در نهال فروشی ما موجود و است و شما عزیزان برای خرید و مشاوره درباره این نهال میتوانید با شماره های موجود در انتهای همین صفحه با ما در تماس باشید .

برای دیدن سایر نهال های سیب روی لینک زیر کلیک کنید

ارقام نهال سیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

تماس تلفنی

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها